Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

 

 

 

 

 

e-mail: sklep(at)bella-arabella.pl

 

Płatności internetowe

Sklep Bella-Arabella akceptuje trzy formy płatności dla realizowanych zamówień:

- korzystając z serwisu Płatności.pl (przelew lub zapłata kartą kredytową),

- przelewem na konto firmy Robert Kandefer (dane do przelewu znajdują się na druku przelewu, który można wydrukować po złożeniu zamówienia)

- za pobraniem, czyli opłata pobierana przy odbiorze przesyłki (tylko dla zamówień na terenie Polski).

 

__________________________________________________________________________________________________

Opis działania systemu Płatności.pl

 

Płatności.pl to serwis przeprowadzający szybkie i przede wszystkim bezpieczne płatności internetowe. Transakcje są szyfrowane w oparciu o technologię SSL zapewniając Państwa danym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystkie płatności realizowane są wyłącznie za pośrednictwem serwisu Płatności.pl, dlatego w miejscu adresata przelewu zobaczysz firmę PAYU S.A  ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań, a nie nazwę naszego sklep. Nasz sklep nie ma żadnego dostępu do informacji o Państwa koncie.

 

Sam przebieg transakcji jest bardzo prosty. Wybierając tą formę zapłaty zostaniecie Państwo poproszeni o zaznaczenie swojego banku, po czym bez wypełniania zbędnych formularzy zostaniecie przekierowani na jego stronę logowania (w przypadku płatności kartą kredytową do Centrum Autoryzacji Kart). Po zatwierdzeniu transakcji automatycznie wrócicie na stronę sklepu a my w ciągu kilkunastu minut otrzymamy z serwisu Płatności.pl informację o dokonanym przelewie.